укр рус eng

Голодомор 1932-1933 рр.

Харківська область
Офіційне інтернет-представництво Президента України.Виставка «Джеймс Мейс — серце, віддане Україні»


Харків. День пам`яті жертв ГолодоморуВиставка «Голодомор 1932-1933 років - геноцид українського народу»

Звернення Президента України В.А.Ющенка

Події

Міський голова Львова Андрій Садовий заперечив необхідність погодження з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту посібників з історії України, виданих за кошти міськбюджету, - повідомляє Gazeta.ua з посиланням на УКРІНФОРМ.

"Посібники з історії України, видані у Львові цього року за бюджетні кошти, не потребують погодження у Міністерстві освіти і науки, молоді і спорту, оскільки це додаткові книжки для навчання дітей. Директори шкіл, вчителі з історії їх використовують і будуть використовувати. Міністерство хай виконує свою роботу, а ми будемо робити все, щоб наші діти знали правдиву історію", - заявив Андрій Садовий.

За інформацією видання, в серпні у Львові було представлено посібник "Історія України. Матеріали для учнів 10-11 класів", серед авторів якого - депутати Львівської міської ради від ВО "Свобода" Юрій Михальчишин і Богдан Галайко. Крім того, львів'яни видали посібник з історії для учнів 5 класів.

На початку 2011 року львівські депутати передбачили у бюджеті Львова 400 тис. грн на видання посібників з історії України.

 

Перейти до переліку подій

© Голодомор 1932-33 рр. Харківська область
2007-2021
[email protected]