укр рус eng

Голодомор 1932-1933 рр.

Харківська область
Офіційне інтернет-представництво Президента України.Виставка «Джеймс Мейс — серце, віддане Україні»


Харків. День пам`яті жертв ГолодоморуВиставка «Голодомор 1932-1933 років - геноцид українського народу»

Звернення Президента України В.А.Ющенка

Події

Сьогодні, 15 грудня, в приміщенні Дитячої центральної міської бібліотеки ім. Пушкіна відбулася презентація видань з історії України, повідомляє офіційний сайт Краматорської міської ради.
 
Бібліотека отримала в дар від Служби безпеки України добірку видань з історії України, національно-визвольного руху, віршів для молоді та серію нарисів про життєві і творчі шляхи видатних українських вчених, громадсько-політичних діячів, церковних реформаторів, письменників, поетів, композиторів, скульпторів.
 
Один із упорядників книги «Геноцид в Україні 1932 – 1933рр. за матеріалами кримінальної справи № 475», який був керівником слідчо-оперативної групи з розслідування злочину Голодомору-геноциду, співробітник СБУ Валерій Удовиченко ознайомив присутніх з вмістом видання та розповів про роботу над ним. Він впевнений, що ця книга допоможе сьогоднішньому та майбутнім поколінням знайти відповіді щодо трагедії Голодомору в Україні 1932 – 1933 років і усвідомити його вплив на суть страшних подій на сході  України, зокрема й х причини заселення території  Голодомору-геноциду вихідцями з Росії.
 
Також було представлено колективну монографію «Голодомор 1932 – 1933 років в Україні як злочин геноциду згідно з міжнародним правом», що вийшла друком у видавничому домі «Києво-Могилянська академія».
 

У презентації нових книжкових надходжень взяли участь учні 8-Б класу та вчителі ЗОШ № 25 м. Краматорська й інші відвідувачі бібліотеки,  не байдужі до історії України, долі українського народу. 

Перейти до переліку подій

© Голодомор 1932-33 рр. Харківська область
2007-2022
[email protected]